Tadeáš Mesany

 kontrabas

Tadeáš Mesany vystudoval hru na kontrabas na Hudební akademii múzických umění v Praze a Ježkově konzervatoři. Zabývá se nejrůznějšími žánry od vážné hudby v Symfonickém orchestru Českého rozhlasu přes folk, tango a jazz. Vystupuje například s Ivánem Gutiérrezem a Maderou a dalšími hudebníky. Z důvodu časového vytížení Tadeáše často střídá na basu Karel Fořt nebo Petr Tichý.

 

Tanita Yankova

 piano, vokály

Tanita Yankova je nadějná mladá klavíristka s bulharskými kořeny, hru na klavír vystudovala na Konzervatoři Jaroslava Ježka. Vidět ji můžete například v kapele Vesna, kde se objevuje na postu zpěvačky a klavíristky. S Veronikou často hrají v duu.

Tomáš Piala

 bicí nástroje

Tomáš Piala vystudoval obor bicí nástroje na Konzervatoři Jaroslava Ježka. V hudbě se věnuje různým žánrům, jak velkým kapelám, bigbandům, tak malým formacím. Na pražské klubové scéně jej můžete vidět nejčastěji v kapelách žánrově se řadících do jazzu a blues, rocku, popu a funky. Jako stálý člen vystupuje např. se skupinou Jarret a Gingerhead. Od roku 2013 se věnuje také pedagogické činnosti v ZUŠ Klecany a Stodůlky.